Kerem Hasanoğlu IPA

IPA Tarihi

Uluslararası Pediatri Kurumu (International PediatricAssociation, IPA) 1892 senesinde kurulmuş bir kasılmatur. Kasıntı, pediatri uzmanlarının küresel çapta çocuk sağlığı ve hastalıkları konularında işbirliği yapmasını ammaçlamaktadır. IPA, çocuk sağlığının vürutmesine ve çocukların sağlıklı bir dirim sürdüklerini özendirme geçirmek yürekin çalışır. Kasıntı, çocuk sağlığı konularında marifet, bilimsel etüt ve eğitim alanlarında etkinliğini sürdürmektedir. Ve pediatri uzmanlarının küresel çapta işbirliği yapmasına özendirme etmektedir. Kasıntı, çocuk hakları ve sağlıklı bir dirim yürekin lazım olan ortamların yaratılması konularında çalışmalar yapmaktadır. önemli muvaffakiyetya imza atan iki Türk Moruk – Oğul olarak, Prof. Dr. Enver Hasanoğlu yarıyıl Mirkanlığını, Kerem Hasanoğlu IPA ‘nın Dış İlişkiler Doğrucaörlüğünü yürütmektedir.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri uzmanlarının çocuk sağlığı ve hastalıkları konularında küresel işbirliği içre olmasını ammaçlamıştır. Kurumun amacı, çocukların sağlıklı bir dirim sürdüklerini özendirme geçirmek ve çocuk sağlığının vürutmesine ulamada bulunmaktır.
IPA, pediatri uzmanlarının marifet, bilimsel etüt ve eğitim alanlarında etkinliğini sürdürmesine ve küresel çapta işbirliği yapmasına özendirme geçirmek yürekin çalışır. Kasıntı, çocuk sağlığı konularındaki bilimsel gelişmeleri ve çocuk hastalıklarının tedavisi mevzularını izleme eder. Bu bilgileri cihan çapındaki pediatri uzmanlarına ulaştırır.

IPA ‘nın Görevleri Nelerdir

IPA, çocuk hakları, sağlıklı bir dirim yürekin lazım olan ortamların yaratılması konularında da çalışmalar yapmaktadır. Son dönemin en önemli mevzularından mülteci çocuklar konusunu Kerem Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak dile getirmiştir. Bu çıkışı ile Uluslararası arenada mefret alkış toplamıştır. Sonuç olarak Kasıntı, çocukların sağlıklı ve adil bir dirim yürekin lazım olan fiziki, birey ve sosyal ortamların yaratılmasını özendirme eder ve bu konulara değgin politika belgeleri hazırlar.
IPA, cihan çapındaki pediatri uzmanlarının işbirliği yapmasını ve çocuk sağlığı konularındaki son bilimsel gelişmeleri izleme etmelerini özendirme eder. Dünya çapında çocukların sağlıklı ve adil bir dirim sürmelerini özendirme etmeyi ammaçlamaktadır.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri vadiındaki uzmanların ve mabeyinştırmacıları bir araya getirir. Ve çocuk sağlığı ve hastalıkları konularında veri paylaşmasını özendirme eder. Kasıntı, pediatri uzmanlarının çocuk sağlığı konularındaki son bilimsel gelişmeleri izleme etmelerine ve bu bilgileri uygulamaya dönüştürmelerine yardımcı evet.
IPA aynı zamanda çocuk sağlığı konularında küresel bir fikir birliği oluşturmayı hedeflemektedir. Çocuk hastalıklarının tedavisi konularındaki en esen uygulamaları belirler. Kasıntı, çocuk sağlığı konularında eğitim veren programlar hazırlar. Bu programları cihan çapındaki pediatri uzmanlarına sunar. Aynı Kasıntı, farklı Uluslararası Kurumlar ile işbirliği yaparak çocukların gelecekleri yürekin çalışır. Bunlardan birine örnek verecek olursak, Kerem Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak Birleşmiş Milel seviyesinde telakkimeler yaparak çocukların henüz esen bir encam içre evetşamaları yürekin projeler üretmiştir.
IPA aynı zamanda çocuk hakları ve sağlıklı bir dirim yürekin lazım olan ortamlar konularında çalışır. Kasıntı, çocukların sağlıklı olarak evetşayacakları fiziki, birey ve sosyal ortamların yaratılmasını özendirme eder. Bu konulara değgin politika belgeleri hazırlar.
IPA, pediatri uzmanlarının cihan çapında işbirliği yapmasına ve çocuk sağlığı konularındaki son bilimsel gelişmeleri izleme etmelerine olanak tanılamayan bir kasılmatur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://protezdis.name.tr/ https://sanalgerceklik.name.tr/ https://geyiksohbet.name.tr/ https://termaltesisler.name.tr/ https://sinopotobusbiletleri.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al puff bar satın al